• Ново
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm

  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm

  Напиши рецензија (0)
  44.990 ден.
  59.990 ден.
  Заштеди 15.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Ширина: 270 cm  Всиина: 210 cm  Длабочина: 52 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Изработен од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Ширина: 270 cm  Всиина: 210 cm  Длабочина: 52 cm

  Време на испорака: 15 дена

  506MNR2502
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm

  16 други производи во иста категорија:

  Гардеробер Elina бел 270x210x52cm

  44.990 ден.
  59.990 ден.
  Заштеди 15.000 ден.
  со ДДВ