Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo
   Плакар Leonardo

   Плакар Leonardo

   Напиши рецензија (0)
   11.490 ден.
   15.690 ден.
   Заштеди 4.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Метална конструкција, електростатски обоена (ногарки 12cm)

   Може да се прицврсти за ѕид

   Голем простор за складирање

   Вкупни димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 100cm

   Длабочина: 40cm

   Димензии на полици: ширина 50cm, висина 25cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870864634
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Leonardo

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Leonardo

   11.490 ден.
   15.690 ден.
   Заштеди 4.200 ден.
   со ДДВ