Плакар Colorblock
   Плакар Colorblock
   Плакар Colorblock
   Плакар Colorblock
   Плакар Colorblock

   Плакар Colorblock

   Напиши рецензија (0)
   15.490 ден.
   22.151 ден.
   Заштеди 6.661 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Дрвени ногарки

   Дигитално UV печатење

   Може да се прицврсти за ѕид

   Голем простор за складирање

   Димензии:

   Висина: 190cm

   Ширина: 80cm

   Длабочина: 45cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743421466
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Colorblock

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Colorblock

   15.490 ден.
   22.151 ден.
   Заштеди 6.661 ден.
   со ДДВ