Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial
   Плакар Industrial

   Плакар Industrial

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   16.560 ден.
   Заштеди 4.570 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Метална конструкција, електростатски обоена

   Метални ногарки 10cm

   Може да се фиксира на ѕид

   Голем простор за складирање

   Димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 100cm

   Длабочина: 40cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870864641
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар Industrial

   11.990 ден.
   16.560 ден.
   Заштеди 4.570 ден.
   со ДДВ