Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Паметни часовници
Паметни часовници

15 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  2.590 ден.
  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE
  • Ново
   2.590 ден.Цена
   VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE
   • Ново
    Паметни часовници
    Смарт часовник за деца со SIM картица - сина боја Екран: 1.4" IPS, резолуција: 240 x 240 Батерија:550mAh Parental control, IPX7 заштита, едукациски игри GPS + 4G локација Аларм, видео и аудио повици. Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете
    2.590 ден.Цена
    VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE
    • Ново
     Паметни часовници
     Смарт часовник за деца со SIM картица - сина боја Екран: 1.4" IPS, резолуција: 240 x 240 Батерија:550mAh Parental control, IPX7 заштита, едукациски игри GPS + 4G локација Аларм, видео и аудио повици. Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете
     2.590 ден.Цена
       1.890 ден.
       VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 GreenVIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green
         1.890 ден.Цена
         VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 GreenVIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green
           VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green Екран: 1.2" IPS Батерија:160mAh Меморија: 32MB RAM Bluetooth: има  Боја: Зелена  Heart rate sensors: има  Неколку игри Интерфејс и дизајн погодни за деца Гаранција: 12 месеци
           1.890 ден.Цена
           VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 GreenVIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green
             VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green Екран: 1.2" IPS Батерија:160mAh Меморија: 32MB RAM Bluetooth: има  Боја: Зелена  Heart rate sensors: има  Неколку игри Интерфејс и дизајн погодни за деца Гаранција: 12 месеци
             1.890 ден.Цена
             Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - ЗлатенKieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Златен
               1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена 1 година гаранција
               3.390 ден.Цена
               Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - ЗлатенKieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Златен
                 1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена 1 година гаранција
                 3.390 ден.Цена
                 Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло РозевKieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев
                   1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена 1 година гаранција 
                   3.390 ден.Цена
                   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло РозевKieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев
                     1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена 1 година гаранција 
                     3.390 ден.Цена
                       Xiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракерXiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракер
                         6.190 ден.Цена
                         Xiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракерXiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракер
                           1,64" AMOLED екран на допир, 280 x 456 пиксели, 326 PPI, 5ATM, 110+ спортски начини, автономија на батерија до 12 дена при стандарден начин на користење, SpO2 мониторинг на заситеност на крвта со кислород | Бесплатна испорака!
                           6.190 ден.Цена
                           Xiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракерXiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракер
                             1,64" AMOLED екран на допир, 280 x 456 пиксели, 326 PPI, 5ATM, 110+ спортски начини, автономија на батерија до 12 дена при стандарден начин на користење, SpO2 мониторинг на заситеност на крвта со кислород | Бесплатна испорака!
                             6.190 ден.Цена
                               Xiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовникXiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовник
                                 9.990 ден.Цена
                                 Xiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовникXiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовник
                                   1,65" екран, 5АТМ водоотпорност, батерија од 246mAh, управување преку Zepp апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 
                                   9.990 ден.Цена
                                   Xiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовникXiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовник
                                     1,65" екран, 5АТМ водоотпорност, батерија од 246mAh, управување преку Zepp апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 
                                     9.990 ден.Цена
                                       3.390 ден.3.690 ден.
                                       Паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – ЦрнПаметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – Црн
                                         3.390 ден.3.690 ден.Редовна цена-300 ден. исклученоЦена
                                         Паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – ЦрнПаметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – Црн
                                           1.32" 3D HD TFT, батерија од 330 mAh, SpO2, оптички сензор за мерење на срцевите отчукувања | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција
                                           3.390 ден.3.690 ден.Редовна цена-300 ден. исклученоЦена
                                           Паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – ЦрнПаметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – Црн
                                             1.32" 3D HD TFT, батерија од 330 mAh, SpO2, оптички сензор за мерење на срцевите отчукувања | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција
                                             3.390 ден.3.690 ден.Редовна цена-300 ден. исклученоЦена
                                               Xiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовник
                                                 2.990 ден.Цена
                                                 Xiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовник
                                                   Full screen 1.56" AMOLED екран во боја, автоматска детекција на 6 спортски активности, 30 начини на вежбање, мерач SpO2, PPG сензор – мерење на срцевите отчукувања, контрола на квалитетот на сонот, автономија до 14 дена и 5ATM водоотпорен | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија
                                                   2.990 ден.Цена
                                                   Xiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовник
                                                     Full screen 1.56" AMOLED екран во боја, автоматска детекција на 6 спортски активности, 30 начини на вежбање, мерач SpO2, PPG сензор – мерење на срцевите отчукувања, контрола на квалитетот на сонот, автономија до 14 дена и 5ATM водоотпорен | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија
                                                     2.990 ден.Цена
                                                       3.790 ден.4.990 ден.
                                                       Xiaomi Mi Watch Lite - паметен часовникXiaomi Mi Watch Lite - паметен часовник
                                                         3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                         Xiaomi Mi Watch Lite - паметен часовникXiaomi Mi Watch Lite - паметен часовник
                                                           Екран во боја од 1,4 инчи, 5АТМ водоотпорност, поддржува 11 спортски активности  | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција.
                                                           3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                           Xiaomi Mi Watch Lite - паметен часовникXiaomi Mi Watch Lite - паметен часовник
                                                             Екран во боја од 1,4 инчи, 5АТМ водоотпорност, поддржува 11 спортски активности  | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција.
                                                             3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                               850 ден.
                                                               Паметен часовник D20 - црнПаметен часовник D20 - црн
                                                                 850 ден.Цена
                                                                 Паметен часовник D20 - црнПаметен часовник D20 - црн
                                                                   Паметни часовници
                                                                   850 ден.Цена
                                                                   Паметен часовник D20 - црнПаметен часовник D20 - црн
                                                                     Паметни часовници
                                                                     850 ден.Цена
                                                                       4.990 ден.8.990 ден.
                                                                       Xiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовникXiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовник
                                                                         4.990 ден.8.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                         Xiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовникXiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовник
                                                                           1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67 | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија
                                                                           4.990 ден.8.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                           Xiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовникXiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовник
                                                                             1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67 | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија
                                                                             4.990 ден.8.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                               Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрвенAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црвен
                                                                                 8.990 ден.Цена
                                                                                 Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрвенAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црвен
                                                                                   1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                   8.990 ден.Цена
                                                                                   Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрвенAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црвен
                                                                                     1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                     8.990 ден.Цена
                                                                                       Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрнAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црн
                                                                                         8.990 ден.Цена
                                                                                         Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрнAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црн
                                                                                           1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                           8.990 ден.Цена
                                                                                           Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - ЦрнAmazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црн
                                                                                             1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                             8.990 ден.Цена
                                                                                               Xiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовник
                                                                                                 2.390 ден.Цена
                                                                                                 Xiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовник
                                                                                                   Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спортски активности | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија
                                                                                                   2.390 ден.Цена
                                                                                                   Xiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовникXiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовник
                                                                                                     Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спортски активности | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија
                                                                                                     2.390 ден.Цена
                                                                                                     Amazfit GTR 47mm - Паметен часовник - Нерѓосувачки челикAmazfit GTR 47mm - Паметен часовник - Нерѓосувачки челик
                                                                                                       Amazfit GTR, 1.39 инчни AMOLED дисплеј 454*454px, 12 спортски режими | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                                       9.990 ден.Цена
                                                                                                       Amazfit GTR 47mm - Паметен часовник - Нерѓосувачки челикAmazfit GTR 47mm - Паметен часовник - Нерѓосувачки челик
                                                                                                         Amazfit GTR, 1.39 инчни AMOLED дисплеј 454*454px, 12 спортски режими | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија
                                                                                                         9.990 ден.Цена