• Ново
  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE
  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE

  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE

  Напиши рецензија (0)
  2.590 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Смарт часовник за деца со SIM картица - сина боја

  Екран: 1.4" IPS, резолуција: 240 x 240

  Батерија:550mAh

  Parental control, IPX7 заштита, едукациски игри

  GPS + 4G локација

  Аларм, видео и аудио повици.

  Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Смарт часовник за деца со SIM картица - сина боја

  Екран: 1.4" IPS, резолуција: 240 x 240

  Батерија:550mAh

  Parental control, IPX7 заштита, едукациски игри

  GPS + 4G локација

  Аларм, видео и аудио повици.

  Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете

  0001256991
  14 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE

  14 други производи во иста категорија:

  VIVAX KIDS watch MAGIC 4G - BLUE

  2.590 ден.
  со ДДВ