Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев
   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев
   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев
   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев

   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев

   Напиши рецензија (0)
   3.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Новиот и елегантен паметен часовник Kieslect Lady L11 сега достапен и на Кајгана. Со него ќе можете да го следите вашето здравје, да го проверувате пулсот, квалитетот на спиењето и да го мерите кислородот во крвта. Паметниот часовник со 240x240 пиксели 1,09 TFT LED дисплеј, oпремен e со бројни сензори кои можат да го следат вашето здравје, квалитетот на спиењето и целокупната благосостојба.

   Благодарение на новиот интегриран оптички сензор VC32S, Kieslect L11 може да го мери кислород во крвта и да ги следи отчукувањата на срцето 24 часа на ден. Благодарение на ажурираната функција за мерење SpO2, паметниот часовник ќе ви помогне подобро да ја разберете вашата физичка состојба и да го следите вашето здравје.

   Можете да го поврзете со апликацијата Kieslect и со новата верзија на Bluetooth 5.0.

   Опремен е со батерија од 180 mAh која гарантира автономија до 15 дена

   000636
   5 производи

   Технички податоци

   Модел
   Kieslect Lady Smart Watch L11
   Дисплеј
   1,09” 2,5D TFT LCD
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев

   14 други производи во иста категорија:

   Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен Часовник - Светло Розев

   3.390 ден.
   со ДДВ