Подна ламба Wooden Floor Lamp
   Подна ламба Wooden Floor Lamp
   Подна ламба Wooden Floor Lamp
   Подна ламба Wooden Floor Lamp
   Подна ламба Wooden Floor Lamp

   Подна ламба Wooden Floor Lamp

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 45 cm

   Foot's Diameter: 43 cm

   Total Height: 149 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Max Voltage: 220-240 V

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 45 cm

   Foot's Diameter: 43 cm

   Total Height: 149 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Max Voltage: 220-240 V

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   534LUN2157
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Wooden Floor Lamp

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Wooden Floor Lamp

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ