Подна ламба AYD-1800
   Подна ламба AYD-1800
   Подна ламба AYD-1800

   Подна ламба AYD-1800

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% WOODEN

   PVC Cap

   Body Size: 15 x 90 cm

   Height: 140 cm

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 25 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% WOODEN

   PVC Cap

   Body Size: 15 x 90 cm

   Height: 140 cm

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 25 cm

   Length of Cable: 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   780SGN3429
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD-1800

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD-1800

   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ