Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor
   Подна ламба Arbor

   Подна ламба Arbor

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   WOODEN BODY

   Special Design Tree Lamp

   Handmade Jute Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 24 cm

   Shelf Size:16 x 16 cm

   Adjustable cable

   Total Height: 140 cm

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   WOODEN BODY

   Special Design Tree Lamp

   Handmade Jute Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 24 cm

   Shelf Size:16 x 16 cm

   Adjustable cable

   Total Height: 140 cm

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1771
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Arbor

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Arbor

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ