Подна ламба SH207
   Подна ламба SH207

   Подна ламба SH207

   Напиши рецензија (0)
   1.600 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 140 cm

   Cap's Diameter: 18 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 140 cm

   Cap's Diameter: 18 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   687HMY1917

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба SH207

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба SH207

   1.600 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ