Подна ламба 134
   Подна ламба 134
   Подна ламба 134

   Подна ламба 134

   Напиши рецензија (0)
   1.250 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.250 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   MDF BODY

   Polypropylene Cap

   Cap's Length: 25 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Foot's Heightr: 120 cm

   Total Height: 145 cm

   Cable Length: Max 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   MDF BODY

   Polypropylene Cap

   Cap's Length: 25 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Foot's Heightr: 120 cm

   Total Height: 145 cm

   Cable Length: Max 200 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1127
   82 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба 134

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба 134

   1.250 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.250 ден.
   со ДДВ