Подна ламба ASY155
   Подна ламба ASY155
   Подна ламба ASY155

   Подна ламба ASY155

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 1.001 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 154 cm

   Cap's Diameter: 22 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 154 cm

   Cap's Diameter: 22 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342850186 | 687HMY1903
   2996 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба ASY155

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба ASY155

   1.999 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 1.001 ден.
   со ДДВ