Подна ламба OLO, Vintage
   Подна ламба OLO, Vintage
   Подна ламба OLO, Vintage
   Подна ламба OLO, Vintage
   Подна ламба OLO, Vintage
   Подна ламба OLO, Vintage

   Подна ламба OLO, Vintage

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Size: 20 x 43 cm

   Total Height: 162 cm

   Cap's Diameter: 21 cm

   Cap's Height: 20 cm

   IP20

   Socket Type: E27 Max 15 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   942FLG1505
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба OLO, Vintage

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба OLO, Vintage

   3.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ