Laura - бела подна ламба 2xE27
   Laura - бела подна ламба 2xE27
   Laura - бела подна ламба 2xE27
   Laura - бела подна ламба 2xE27

   Laura - бела подна ламба 2xE27

   Напиши рецензија (0)
   2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Laura - бела подна ламба 2xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 2

   Димензии: ш:280 в:1780

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: Max 40w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   950051
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Laura - бела подна ламба 2xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Laura - бела подна ламба 2xE27

   2.500 ден.
   со ДДВ