Подна ламба Shelf Lamp
   Подна ламба Shelf Lamp
   Подна ламба Shelf Lamp
   Подна ламба Shelf Lamp

   Подна ламба Shelf Lamp

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   MDF / WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Size: 20 x 37 x 140 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Body Size: 37 x 91,5 cm

   Height with Cable: Max 200 cm

   On/Off Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 45-60 W / 11 W LED

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   MDF / WOODEN BODY

   Fabric Cap

   Size: 20 x 37 x 140 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Body Size: 37 x 91,5 cm

   Height with Cable: Max 200 cm

   On/Off Button on the Cable

   Socket Type: E 27 Max 45-60 W / 11 W LED

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342857918 | 780SGN1961
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Shelf Lamp

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Shelf Lamp

   2.490 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ