Подна ламба Fir Tree Lamp
   Подна ламба Fir Tree Lamp
   Подна ламба Fir Tree Lamp
   Подна ламба Fir Tree Lamp

   Подна ламба Fir Tree Lamp

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   FIR TREE BODY

   Fabric Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 45 cm

   Foot's Size: 36 x 26 cm

   Total Height: 163 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   A++

   Max Voltage: 220-240 V

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   FIR TREE BODY

   Fabric Cap

   Cap's Length: 24 cm

   Cap's Diameter: 45 cm

   Foot's Size: 36 x 26 cm

   Total Height: 163 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   A++

   Max Voltage: 220-240 V

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875644418
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Fir Tree Lamp

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Fir Tree Lamp

   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ