• Ново
  Подна ламба ASY156
  Подна ламба ASY156
  Подна ламба ASY156
  Подна ламба ASY156

  Подна ламба ASY156

  Напиши рецензија (0)
  1.999 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 1.001 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Jute Cap

  Height: 154 cm

  Cap's Diameter: 22 cm

  Socket Type: E 27 Max 60 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Jute Cap

  Height: 154 cm

  Cap's Diameter: 22 cm

  Socket Type: E 27 Max 60 W

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683342850193
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Подна ламба ASY156

  16 други производи во иста категорија:

  Подна ламба ASY156

  1.999 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 1.001 ден.
  со ДДВ