Подна ламба Helsinki
   Подна ламба Helsinki
   Подна ламба Helsinki
   Подна ламба Helsinki
   Подна ламба Helsinki
   Подна ламба Helsinki

   Подна ламба Helsinki

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Size: 28 x 22 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 8 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Cable Length: 400 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Size: 28 x 22 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 8 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Cable Length: 400 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875989960
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Helsinki

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Helsinki

   2.990 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ