Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo
   Подна ламба Oslo

   Подна ламба Oslo

   Напиши рецензија (0)
   7.500 ден.
   8.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Diameter: 52 cm

   Height: 163 cm

   Cap's Diameter: 14 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 30 cm

   Length of Cable: 200 cm

   Socket Type: 3 x E27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Diameter: 52 cm

   Height: 163 cm

   Cap's Diameter: 14 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 30 cm

   Length of Cable: 200 cm

   Socket Type: 3 x E27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342291187
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Oslo

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Oslo

   7.500 ден.
   8.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ