Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821
   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821
   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821
   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821

   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 1.001 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% PVC

   MDF Body

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Body's Height:90 cm

   Shelf: 20 x 26,5 cm

   Total Height: 150 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% PVC

   MDF Body

   Cap's Size: 21 x 38 cm

   Body's Height:90 cm

   Shelf: 20 x 26,5 cm

   Total Height: 150 cm

   Socket Type: E27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   780SGN4462
   81 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821

   1.999 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 1.001 ден.
   со ДДВ