Подна ламба Nora SRC
   Подна ламба Nora SRC
   Подна ламба Nora SRC
   Подна ламба Nora SRC

   Подна ламба Nora SRC

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Particle Board Body

   MDF Profile

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 21 cm

   Cap's Height : 36

   Total Height: 135 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Particle Board Body

   MDF Profile

   Fabric Cap

   Cap's Size: 21 x 21 cm

   Cap's Height : 36

   Total Height: 135 cm

   On/Off Switch Button on the Cable

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1148
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Nora SRC

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Nora SRC

   2.590 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ