Подна ламба Vintage
   Подна ламба Vintage
   Подна ламба Vintage
   Подна ламба Vintage
   Подна ламба Vintage
   Подна ламба Vintage

   Подна ламба Vintage

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 27 x 27 x 146 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 20 cm

   Base Plate Height: 2 cm

   On/Off Button on the Cable

   Max. Bulb Size:  Diameter: 6 Height: 9 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   942FLG1337
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Vintage

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Vintage

   3.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ