Una – Бела подна ламба 1xE27
   Una – Бела подна ламба 1xE27

   Una – Бела подна ламба 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   5.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Una – Бела подна Ламба 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици:  1

   Димензии: ш:500 в:1700

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1x40w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   OL19111F WH
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Una – Бела подна ламба 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Una – Бела подна ламба 1xE27

   5.090 ден.
   со ДДВ