Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique
   Подна ламба Varzan, Black Antique

   Подна ламба Varzan, Black Antique

   Напиши рецензија (0)
   4.290 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Size: 20 x 43 cm

   Total Height: 162 cm

   Cap's Diameter: 21 cm

   Cap's Height: 20 cm

   IP20

   Socket Type: E27 Max 15 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   942FLG1506
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Varzan, Black Antique

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Varzan, Black Antique

   4.290 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ