Подна ламба AYD - 2213
   Подна ламба AYD - 2213
   Подна ламба AYD - 2213
   Подна ламба AYD - 2213

   Подна ламба AYD - 2213

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.501 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% MDF

   PVC Cap

   Height: 140 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Cap's Height: 21 cm

   Length of Cable: 150 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   780SGN3477
   471 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба AYD - 2213

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба AYD - 2213

   999 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.501 ден.
   со ДДВ