Подна ламба LM-9125-1BSA
   Подна ламба LM-9125-1BSA

   Подна ламба LM-9125-1BSA

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   16.500 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Height: 150 cm

   Width: 30 cm

   Depth: 22 cm

   Socket Type: 1 x E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   301AUR1717
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба LM-9125-1BSA

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба LM-9125-1BSA

   13.990 ден.
   16.500 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ