Подна ламба AYD-3077
      Подна ламба AYD-3077
      Подна ламба AYD-3077
      Подна ламба AYD-3077

      Подна ламба AYD-3077

      Напиши рецензија (0)
      4.590 ден.
      6.590 ден.
      Заштеди 2.000 ден.
      со ДДВ
      На залиха

      100% METAL

      Fabric Cap

      Cap's Size: 21 x 38 cm

      Total Height: 155 cm

      Socket Type: E27 Max 60 W

      Кол:
      • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
      • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
      • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

      100% METAL

      Fabric Cap

      Cap's Size: 21 x 38 cm

      Total Height: 155 cm

      Socket Type: E27 Max 60 W

      Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

      Време на испорака: 10-15 дена

      8683342482837 | 780SGN2626
      98 производи

      Специфични референци

      Ново

      Нема рецензии во моментов

      Напиши рецензија
      Подна ламба AYD-3077

      16 други производи во иста категорија:

      Подна ламба AYD-3077

      4.590 ден.
      6.590 ден.
      Заштеди 2.000 ден.
      со ДДВ