Подна ламба Table Lamp White
   Подна ламба Table Lamp White
   Подна ламба Table Lamp White

   Подна ламба Table Lamp White

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.690 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Wooden Table

   Height: 147 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Wooden Table

   Height: 147 cm

   Cap's Diameter: 37 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342850452 | 687HMY1930
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Table Lamp White

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Table Lamp White

   2.990 ден.
   3.690 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ