Подна ламба YL277
   Подна ламба YL277
   Подна ламба YL277
   Подна ламба YL277

   Подна ламба YL277

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   METAL BODY

   Metal Cap

   Height: 145 cm

   Width: 30 cm

   Soket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Height: 145 cm

   Width: 30 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   687HMY1954

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба YL277

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба YL277

   2.999 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ