Бироа

Поткатегории

Активни филтери

Работно - гејминг биро...
-1 400 ден
 • Распродажба!
 • -1 400 ден
 • Ново

Работно - гејминг биро Брекстон 120x120x76cm

Редовна цена 9 990 ден Цена 8 590 ден
10 На залиха

Аголното биро Брекстон Гејминг со минималистички модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Има корисни места за складирање и е прилагодливо на било која просторија од вашиот дом или бизнис.

Биро Амазон
-3 250 ден
 • -3 250 ден
 • Ново

Биро Амазон

Редовна цена 12 750 ден Цена 9 500 ден
200 На залиха

Работното биро Амазон е со модерен изглед преземен од традиционалниот стил на канцелариски мебел. Достапен во богата сонома завршница, асортиманот на Amazon е и храбар, престижен и ќе центар во секое канцелариско опкружување. Масата со лак е одлично менаџерско канцелариско биро со својот длабок крупен горен дел од 25 мм кој е и отпорен на гребење и топлина со две сребрени отвори за порти за кабли.

Спецификации:

- Површина изработена од висококвалитетен меламин со дебелина од 25 мм.

- Достапен во боја на сонома.

Димензија:

Должина: 180 см

Длабочина: 75 см

Вкупна висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Бреди, природно борово...
-3 260 ден
 • -3 260 ден
 • Ново

Биро Бреди, природно борово дрво

Редовна цена 13 250 ден Цена 9 990 ден
200 На залиха

Работното биро Бреди со модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од природно борово дрво.

- Достапно во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 119 см.

Ширина: 59 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Соко со полици
-2 750 ден
 • -2 750 ден
 • Ново

Биро Соко со полици

Редовна цена 10 650 ден Цена 7 900 ден
Распродадено

Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Соко е она што ви треба.

Работно биро Соко во импресивната сива и бела боја

Спецификации:

-Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја сива боја.

-Поддршка на издржлива бела обоена метална рамка.

-Има 3 фиоки и полици за складирање.

Димензии на производот:

Должина: 120 см.

Ширина: 50 см.

Висина: 144 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Салто
-2 150 ден
 • -2 150 ден
 • Ново

Биро Салто

Редовна цена 8 650 ден Цена 6 500 ден
194 На залиха

Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашиот работен простор, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Салто е она што ви треба.

Работно биро Салто во импресивна комбинација на бои од натур и бела.

Спецификации:

-Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур-бело.

-Поддршка на издржлива бела обоена метална рамка.

-Има три фиоки од едната страна за складирање.

Димензии на производот:

Должина: 120 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Рамон со полици
-2 150 ден
 • -2 150 ден
 • Ново

Биро Рамон со полици

Редовна цена 8 650 ден Цена 6 500 ден
200 На залиха

Ако вашиот стил е елеганцијата, квалитетот и минималниот дизајн, Рамон работното биро е вистинскиот избор. Со модерен дизајн, издржливи материјали и три дополнителни странични полици за прикажување и чување на вашите омилени книги и додатоци.

Идеален предлог за естетско дополнување на вашиот простор.

Спецификации:

- Полици со висококвалитетна меламинска обвивка, отпорни на абење. Достапен во натур боја.

- Издржлива метална  рамка во црна боја која елегантно го истакнува мебелот.

- Полицата може да се постави десно или лево.

Димензија на производот

Должина: 122 см

Длабочина: 64 см

Висина: 120 см

Време на испорака: 10-14 дена

Детско работно биро Луни,...
-1 960 ден
 • -1 960 ден
 • Ново

Детско работно биро Луни, розевa

Редовна цена 7 950 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако барате биро во класичен дизајн, издржливо и со прекрасна боја за да ја комплетирате детската соба, тогаш ова е вистинскиот избор. Цврста конструкција која ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Направен од медијапан.

- Вклучува: голем плакар и фиока.

- Достапно во кастиљо - розева боја

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Длабочина: 55 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Детско работно биро Луни, сиво
-1 960 ден
 • -1 960 ден
 • Ново

Детско работно биро Луни, сиво

Редовна цена 7 950 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако барате биро во класичен дизајн, издржливо и со прекрасна боја за да ја комплетирате детската соба, тогаш ова е вистинскиот избор. Цврста конструкција која ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Направен од медијапан.

- Вклучува: голем плакар и фиока.

- Достапно во сива боја

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Длабочина: 55 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Детско работно биро Луни,...
-1 960 ден
 • -1 960 ден
 • Ново

Детско работно биро Луни, сонома

Редовна цена 7 950 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако барате биро во класичен дизајн, издржливо и со прекрасна боја за да ја комплетирате детската соба, тогаш ова е вистинскиот избор. Цврста конструкција која ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Направен од медијапан.

- Вклучува: голем плакар и фиока.

- Достапно во сонома

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Длабочина: 55 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Детско работно биро Луни
-1 960 ден
 • -1 960 ден
 • Ново

Детско работно биро Луни

Редовна цена 7 950 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако барате биро во класичен дизајн, издржливо и со прекрасна боја за да ја комплетирате детската соба, тогаш ова е вистинскиот избор. Цврста конструкција која ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Направен од медијапан.

- Вклучува: голем плакар и фиока.

- Достапно во кастило-сина боја.

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Длабочина: 55 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Елисеи со фиока, бело
-1 860 ден
 • -1 860 ден
 • Ново

Биро Елисеи со фиока, бело

Редовна цена 7 450 ден Цена 5 590 ден
200 На залиха

Изберете го работното биро Елисеи и комбинирајте квалитет и ергономија. Едноставниот и практичен дизајн на бирото елисе е идеален за оние кои бараат квалитет и естетика.

Спецификации:

Рамка од иверица со меламинска облога со отпорност на абење.

Има фиока и полица кои се идеални за чување канцелариски материјал и други секојдневни предмети.

Ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Се нуди во бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 100 см

Ширина: 50 см

Висина: 74 см

Димензии на внатрешната фиока: 30x28x12cm висина

Димензии на полицата: 36x33x14cm висина

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Елисеи со фиока, орев
-1 860 ден
 • -1 860 ден
 • Ново

Биро Елисеи со фиока, орев

Редовна цена 7 450 ден Цена 5 590 ден
200 На залиха

Изберете го работното биро Елисеи и комбинирајте квалитет и ергономија. Едноставниот и практичен дизајн на бирото елисе е идеален за оние кои бараат квалитет и естетика.

Спецификации:

Рамка од иверица со меламинска облога со отпорност на абење.

Има фиока и полица кои се идеални за чување канцелариски материјал и други секојдневни предмети.

Ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Се нуди во боја на орев

Димензии на производот:

Должина: 100 см

Ширина: 50 см

Висина: 74 см

Димензии на внатрешната фиока: 30x28x12cm висина

Димензии на полицата: 36x33x14cm висина

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Елисеи со фиока, сонома
-1 860 ден
 • -1 860 ден
 • Ново

Биро Елисеи со фиока, сонома

Редовна цена 7 450 ден Цена 5 590 ден
200 На залиха

Изберете го работното биро Елисеи и комбинирајте квалитет и ергономија. Едноставниот и практичен дизајн на бирото елисе е идеален за оние кои бараат квалитет и естетика.

Спецификации:

Рамка од иверица со меламинска облога со отпорност на абење.

Има фиока и полица кои се идеални за чување канцелариски материјал и други секојдневни предмети.

Ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Се нуди во боја на сонома.

Димензии на производот:

Должина: 100 см

Ширина: 50 см

Висина: 74 см

Димензии на внатрешната фиока: 30x28x12cm висина

Димензии на полицата: 36x33x14cm висина

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Витор
-1 860 ден
 • -1 860 ден
 • Ново

Биро Витор

Редовна цена 7 450 ден Цена 5 590 ден
200 На залиха

Работното биро Витор обезбедува  простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго.

Модерна и стилска комбинација на бои од јаворово дрво за да одговара на секоја просторија.

Карактеристики:

- Горен медијапан од 12 мм со меламин

- Нозе: Рамка од железна цевка 20*30мм

- Со две фиоки

Димензија:

Должина: 100 см

Ширина: 48 см

Вкупна висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Маунт со полици
-1 660 ден
 • -1 660 ден
 • Ново

Биро Маунт со полици

Редовна цена 6 650 ден Цена 4 990 ден
198 На залиха

Работните бироа со полици се најновиот тренд во уредувањето на вашиот работен простор. Опремете го вашиот простор со Моунт и додајте му свежина со комбинирање на естетиката со ергономијата.

Спецификации:

Стабилна конструкција изработена од метал со облога од медијапан, високо отпорна на абење.

На едната страна има полици кои се идеални за чување книги, канцелариски материјал и други ситници од вашето секојдневие.

Достапно во антички антрацит - црна боја

Димензии на производот:

Должина: 120 см

Ширина: 60 ​​см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Муд со полици, орев
-1 460 ден
 • -1 460 ден
 • Ново

Биро Муд со полици, орев

Редовна цена 5 850 ден Цена 4 390 ден
198 На залиха

Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашето работно место, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Муд е она што ви треба за да ја освежите вашата работна средина.

Спецификации:

-Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја орев.

-Издржлива метална конструкција.

- Има две фиоки и полици од едната страна за складирање.

Димензии на производот:

Должина: 107 см.

Ширина: 40 см.

Висина: 110 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Муд со полици
-1 460 ден
 • -1 460 ден
 • Ново

Биро Муд со полици

Редовна цена 5 850 ден Цена 4 390 ден
197 На залиха

Ако барате флексибилно биро кое хармонично се вклопува во вашето работно место, а истовремено ги задоволува сите ваши функционални потреби, тогаш Муд е она што ви треба за да ја освежите вашата работна средина.Работно биро  во впечатлива боја на натур.

Спецификации:

-Површина од висококвалитетна иверица и медијапан со меламинска облога. Боја натур со бела конструкција.

-Издржлива метална конструкција.

- Има две фиоки и полици од едната страна за складирање.

Димензии на производот:

Должина: 107 см.

Ширина: 40 см.

Висина: 110 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Зејн
-1 351 ден
 • -1 351 ден
 • Ново

Биро Зејн

Редовна цена 3 350 ден Цена 1 999 ден
197 На залиха

Ако вашиот стил е елеганцијата, квалитетот и минималниот дизајн тогаш работното биро Зејн е за вас.

Карактеристики:

100% плоча  со меламин

Ногарки во црна боја

Боја: Орев - Црна

Димензија:

Должина: 90 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 70 см

Време на испорака: 10-14 дена

Биро Рамон со полици
-1 160 ден
 • -1 160 ден
 • Ново

Биро Рамон со полици

Редовна цена 4 850 ден Цена 3 690 ден
200 На залиха

Ако вашиот стил е елеганцијата, квалитетот и минималниот дизајн тогаш работното биро Рамон е за вас. Со модерен дизајн, издржливи материјали и голема полица зачување на вашите омилени книги и додатоци.

Идеална декорација за естетско обновување на вашиот простор.

Спецификации:

- Полици со висококвалитетна меламинска обвивка, издржливи. Достапно во натур боја.

- Има издржлива метална потпорна рамка во црна боја која елегантно го истакнува мебелот.

Димензија на производот

Должина: 84 см

Длабочина: 46 см

Висина: 142 см

Време на испорака: 10-14 дена

Биро ДЕНВЕР 57 МАКС Антрацит

Редовна цена 3 390 ден Цена 2 990 ден
Распродадено

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Биро ДЕНВЕР 59 МАКС Атлантик

Редовна цена 3 390 ден Цена 2 990 ден
Распродадено

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Биро ДЕНВЕР 58 МАКС Бело

Редовна цена 3 390 ден Цена 2 990 ден
Распродадено

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Работно биро

Редовна цена 4 200 ден Цена 3 690 ден
43 На залиха

Мултифункционално биро со метална конструкција прашкасто бојадисана во црна боја и плотна од кафена иверка наменето за работна соба, спална соба, дневна соба, детска соба, кујна или канцеларија, може да се користи како компјутерска маса, канцелариско биро, биро за читање, биро за обука, маса за излети, итн.

Достапно во две бои: темно кафена и крем.

Димензии на работна површина: 100 x 50 cm

Висина: 75 cm.

Кутијата тежи 11 кг, со димензии 0,046 кубни метри. - 107х77х5,5 см

Производот е додаен за споредба.