Биро Enzo
   Биро Enzo
   Биро Enzo
   Биро Enzo
   Биро Enzo

   Биро Enzo

   Напиши рецензија (0)
   10.590 ден.
   13.000 ден.
   Заштеди 2.410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом.

   Димензии:

   Ширина: 150cm

   Длабочина: 58,4cm

   Висина: 75,8cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   835PUQ3826
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро Enzo

   16 други производи во иста категорија:

   Биро Enzo

   10.590 ден.
   13.000 ден.
   Заштеди 2.410 ден.
   со ДДВ