Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven
   Големо дупло биро Sven

   Големо дупло биро Sven

   Напиши рецензија (0)
   10.490 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 4.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

   Димензии:

   Ширина: 240cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 74cm

   Димензии на средната полица: ширина 30cm | висина 37cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   285LCV1112
   88 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Големо дупло биро Sven

   16 други производи во иста категорија:

   Големо дупло биро Sven

   10.490 ден.
   14.990 ден.
   Заштеди 4.500 ден.
   со ДДВ