• Ново
  Биро Бостон Макс - атлантик
  Биро Бостон Макс - атлантик
  Биро Бостон Макс - атлантик
  Биро Бостон Макс - атлантик
  Биро Бостон Макс - атлантик
  Биро Бостон Макс - атлантик

  Биро Бостон Макс - атлантик

  Напиши рецензија (0)
  3.490 ден.
  4.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 120x75x60xm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 120x75x60xm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција

  MK20-05-02
  16 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Биро Бостон Макс - атлантик

  16 други производи во иста категорија:

  Биро Бостон Макс - атлантик

  3.490 ден.
  4.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ