Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 60x120cm

   Висина: 75cm

   Боја: Светло кафеава

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1 класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 60x120cm

   Висина: 75cm

   Боја: Светло кафеава

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1 класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   MK20-02-02
   59 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

   14 други производи во иста категорија:

   Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

   2.890 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ