Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano
   Големо дупло биро Nagano

   Големо дупло биро Nagano

   Напиши рецензија (0)
   12.590 ден.
   18.650 ден.
   Заштеди 6.060 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

   Димензии:

   Ширина: 270cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 74cm

   Димензии на полици: ширина 30cm | висина 34cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   285LCV1122
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Големо дупло биро Nagano

   16 други производи во иста категорија:

   Големо дупло биро Nagano

   12.590 ден.
   18.650 ден.
   Заштеди 6.060 ден.
   со ДДВ