Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto
   Аголно биро со полици Kyoto

   Аголно биро со полици Kyoto

   Напиши рецензија (0)
   12.490 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

   Димензии на биро:

   Ширина: 200cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 72cm

   Димензии на делот со полица:

   Ширина: 130 cm

   Длабочина: 60cm

   Висина 130 cm

   Висина на полица: 25cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   285LCV1110
   96 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Аголно биро со полици Kyoto

   16 други производи во иста категорија:

   Аголно биро со полици Kyoto

   12.490 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ