Масичка за лаптоп со метална конструкција
   Масичка за лаптоп со метална конструкција
   Масичка за лаптоп со метална конструкција
   Масичка за лаптоп со метална конструкција
   Масичка за лаптоп со метална конструкција

   Масичка за лаптоп со метална конструкција

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 1.291 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии: 35.5x60x65.5cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 35.5x60x65.5cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   MK17-03-02

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Масичка за лаптоп со метална конструкција

   16 други производи во иста категорија:

   Масичка за лаптоп со метална конструкција

   1.199 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 1.291 ден.
   со ДДВ