Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen
   Биро со полици Hansen

   Биро со полици Hansen

   Напиши рецензија (0)
   8.990 ден.
   11.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

   Димензии:

   Ширина: 140cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 122cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   285LCV1119
   95 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро со полици Hansen

   16 други производи во иста категорија:

   Биро со полици Hansen

   8.990 ден.
   11.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ