Биро Бостон Макс - антрацит
   Биро Бостон Макс - антрацит
   Биро Бостон Макс - антрацит
   Биро Бостон Макс - антрацит
   Биро Бостон Макс - антрацит
   Биро Бостон Макс - антрацит

   Биро Бостон Макс - антрацит

   Напиши рецензија (0)
   2.699 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 2.291 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии: 120x75x60xm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Метална конструкција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 120x75x60xm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Метална конструкција

   MK20-05-08

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро Бостон Макс - антрацит

   16 други производи во иста категорија:

   Биро Бостон Макс - антрацит

   2.699 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 2.291 ден.
   со ДДВ