Биро со метална конструкција Бостон - бело
   Биро со метална конструкција Бостон - бело
   Биро со метална конструкција Бостон - бело
   Биро со метална конструкција Бостон - бело
   Биро со метална конструкција Бостон - бело
   Биро со метална конструкција Бостон - бело

   Биро со метална конструкција Бостон - бело

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   3.690 ден.
   Заштеди 1.791 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 60x90cm

   Висина: 75cm

   Боја: Бела

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

   Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   MK20-01-01
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро со метална конструкција Бостон - бело

   14 други производи во иста категорија:

   Биро со метална конструкција Бостон - бело

   1.899 ден.
   3.690 ден.
   Заштеди 1.791 ден.
   со ДДВ