Биро Монтана - атлантик
   Биро Монтана - атлантик
   Биро Монтана - атлантик
   Биро Монтана - атлантик
   Биро Монтана - атлантик

   Биро Монтана - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   3.390 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Биро со полици, изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 70cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   835PUQ3822
   94 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Биро Монтана - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Биро Монтана - атлантик

   3.390 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ