• Ново
  ТВ комода Hana
  ТВ комода Hana
  ТВ комода Hana
  ТВ комода Hana
  ТВ комода Hana

  ТВ комода Hana

  Напиши рецензија (0)
  6.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

  Димензии на ТВ комода: 

  Ширина: 140 cm  Висина: 48 cm  Длабочина: 30 cm

  Димензии на ѕидната полица: 

  Ширина: 80 cm  

  Висина: 14,2 cm  

  Длабочина: 13,6 cm

  Метални ногарки

  Пластични рачки

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683742130529 | 845HCT3103
  99 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Hana

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Hana

  6.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ