• Ново
  Комода Exxen - Walnut
  Комода Exxen - Walnut
  Комода Exxen - Walnut
  Комода Exxen - Walnut
  Комода Exxen - Walnut
  Комода Exxen - Walnut

  Комода Exxen - Walnut

  Напиши рецензија (0)
  13.990 ден.
  17.590 ден.
  Заштеди 3.600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии: Ширина: 180 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 45 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии: Ширина: 180 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 45 cm

  Време на испорака: 15 дена

  389MZA2207
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Комода Exxen - Walnut

  16 други производи во иста категорија:

  Комода Exxen - Walnut

  13.990 ден.
  17.590 ден.
  Заштеди 3.600 ден.
  со ДДВ