Комода Verda
   Комода Verda
   Комода Verda
   Комода Verda
   Комода Verda
   Комода Verda
   Комода Verda

   Комода Verda

   Напиши рецензија (0)
   26.490 ден.
   29.000 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Метална рамка (Дебелина на профилот: 1,5 cm)

   Телескопски лизгачи на фиоките

   Метални рачки

    Ширина: 180 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 45 cm

   Големина на фиоките: Ширина: 85 cm  Висина: 16 cm

   Висина на ногарките: 22 cm

   3 фиоки, 2 вратички

   Дополнителен простор за складирање

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875315844
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Verda

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Verda

   26.490 ден.
   29.000 ден.
   Заштеди 2.510 ден.
   со ДДВ