Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan
   Комода Milan

   Комода Milan

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 180cm

   Висина: 78,6cm

   Длабочина: 35cm

   PVC ногарки: 17cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342719254 |845HCT5317
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Milan

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Milan

   12.990 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ