Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice
   Комода Venice

   Комода Venice

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 180cm

   Висина: 78cm

   Длабочина: 35cm

   Метални ногарки: 17cm

   Метални рачки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342719162 | 845HCT5308
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Venice

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Venice

   12.990 ден.
   15.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ