Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial

   Комода Industrial

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со метални профили.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Висина: 75cm

   Длабочина: 30cm

   Простор за складирање (3 вратнички)

   Метални профили (електростатски бојадисани): 20x30mm

   PVC кантирана

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870972780
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Industrial

   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ