Комода Havana
   Комода Havana
   Комода Havana
   Комода Havana
   Комода Havana
   Комода Havana
   Комода Havana

   Комода Havana

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Ширина: 180 cm  

   Висина: 77,8 cm  

   Длабочина: 41 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   566BMS2602
   41 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Havana

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Havana

   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ