• Ново
  Комода Havana - Oak Marble
  Комода Havana - Oak Marble
  Комода Havana - Oak Marble
  Комода Havana - Oak Marble
  Комода Havana - Oak Marble
  Комода Havana - Oak Marble

  Комода Havana - Oak Marble

  Напиши рецензија (0)
  6.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

  Ширина: 180 cm  

  Висина: 77,8 cm  

  Длабочина: 41 cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена.

  566BMS2603
  82 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Комода Havana - Oak Marble

  16 други производи во иста категорија:

  Комода Havana - Oak Marble

  6.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ